Bitmez Hukuk, merkezi İstanbul’da olup , farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türk ve yabancı müvekkillerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, bu ihtiyaçlara uygun çözümler üretir.

Avukatlık ekibimiz, birleşme ve devralmalar, şirketler hukuku, uluslararası sözleşmeler ve ticari işlemler, uluslararası birleşme ve devralmalar, uyuşmazlık çözümü, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, enerji ve altyapı, bankacılık ve finans, sermaye piyasası hukuku, sigorta hukuku, icra iflas ve tahkim hukuku da dahil olmak üzere birçok alanda yüksek kaliteli hizmet vermektedir. Bitmez Hukuk, enerji, yenilenebilir enerji, turizm, altyapı, deniz ulaşımı ve liman yönetimi, bankacılık, sermaye piyasaları, gayrimenkul ve finans sektörleri başta olmak üzere değişik iş ve ticaret sektörlerinde ve pek çok farklı ülkede faaliyet gösteren müvekkillerine hukuki danışmanlık ve temsil hizmetiyle yol göstermektedir.

Ekibimiz, en önemli değerin müvekkillerimiz ile kurulan güven ilişkisi olduğunun bilincinde olarak müvekkillerimizin başarısını ve memnuniyetini herşeyin üzerinde tutarak hizmet sağlama inancıyla çalışmaktadır.

Bitmez Hukuk, danışanlarının değişen ticari ve hukuki ihtiyaçlarına daha etkin bir şekilde cevap verebilmek için yenilikçi bir anlayışla, onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu sektörlerde en güncel bilgileri edinerek kendini geliştirmeye kararlı şekilde çalışır.

Bu inanç ve amaçlar doğrultusunda ekibimiz ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin katılmakta, bilgi ve tecrübelerini paylaşarak katkıda bulunmaktadır.